Shumë dashuri në një fotografi!

Shumë dashuri në një fotografi!

Këngëtarja e talentuar Yllka Kuqi, zgjodhi të tregojë fuqinë e dashurisë në ditën e Shën Valentinit.

Ajo ka publikuar një fotografi së bashku me bashkëshortin e saj, Astrit Pallaskën, duke konfirmuar pritjen e ëmbël.

“Dashni” ishte mbishkrimi në fotografi, duke lënë të kuptohet se Shën Valentini i këtij viti ka qenë më i veçanti për çiftin.

Yllka dhe Astriti tash e saj javë kanë udhëtuar drejt Canadasë, ku padyshim do të mirëpresin atje fëmijën e parë./21Media

View this post on Instagram

 

Dashni ❤️❤️❤️

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on