Habit Yllka Kuqi

Loading...

Habit Yllka Kuqi

Këngëtarja e mirënjohur, Yllka Kuqi e cila deri më tani është treguar më e kursyer sa i përket ndryshimeve të “rrezikshme” në dukjen e saj, ka habitur fanast me postimin e fundit.

Këngëtarja nga Gjakova përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram ka pyetur ndjekësit e saj se a duhet ta bëjë ndërhyrje në fytyrë, shkruan rtv21.tv

“A ka nevoje mi pre hun(d)ën apo mi fry buzën?!”- ka shkruar Yllka sipër fotos, ndërsa të mënjëhershem ishin komenetet e fansave.  Ardhurues të shumtë kanë shkruar se ajo nuk duhet të bëjë asnjë ndërhyrje pasi, ata konsiderojnë se ajo është shumë e bukur dhe natyrale.

Kujtojmë se “Dallaverxhi” është kënga e fundit nga Yllka e cila është pëlqyer mjaft shumë nga publiku. / 21Media 

A ka nevoje mi pre hun(d)en apo mi fry buzen 🤔?!

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

Çka mendoni ju? A i duhet Yllkës një intervenim estetik? Na shkruani në hapsirën e komenteve në Facebook. 
Ndërkohë mund të lexoni edhe tekste të tjera që lidhen më artikullin që sapo lexuat: 

Yllka Kuqi shkëlqen në foton e fundit

Yllka Kuqi ndryshon stilin, ja si duket tani

Yllka Kuqi dhe Vesa Luma, ja si dukeshin ato vite më parë

Si dukej Yllka në moshën 14 vjeçare

Fotografi nga fëmijëria e Yllka Kuqit