Duket shumë elegante

Duket shumë elegante

Një ndër artistet më të dashura shqiptare, Yllka Kuqi, shquhet si një ndër femrat më elegante të estradës. Ajo mundohet maksimalisht që në çdo paraqitje të saj të duket shumë e veçantë, njejtë sikurse edhe në fotografitë e fundit.

Bukuroshja shfaqet me një fustan të gjatë, me ngjyrë të kuqe, ku duket shumë e veçantë. Me plotë të drejtë mund të themi se ngjyra e kuqe shumë i ngjan, shkruan rtv21.tv

Me dukjen e saj, artistja e mirënjohur rrëmbeu vëmendje edhe te videoprojekti i saj i fundit “Po sillna”. Këngën e ka publikuar më 31 korrik dhe po pëlqehet shumë nga publiku./21Media