Mahnitëse në foton e fundit

Mahnitëse në foton e fundit

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Yllka Kuqi përveç zërit të veçantë që ka është e njohur edhe për paraqitjet e saj plot stil.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në rrjetin social Instagram ku shihet tejet elegante derisa veshur mbanë një fustan të gjatë.

Ndryshe “Jeton Në Mua” është kënga e fundit nga Yllka e publikuar tre muaj më parë./21Media