Këngëtarja po e kalon vikendin e rrethuar nga familjarët

Këngëtarja po e kalon vikendin e rrethuar nga familjarët

Ditët e vikendit janë ato që bashkojnë sot anë e mbanë botës duke pasur parasysh faktin që ditëve tjera të javës secili njeri sot është i angazhuar.

Vikendi pritet me padurim, që të vizitohet ndonjë vend i bukur apo të kalohet kohë më shumë me personat e dashur.

E kur jemi te kjo e fundit, në këtë ditë jo shumë të ftohtë dimri, në një vend turistik po kalon kohë me të dashurit e saj këngëtarja e njohur, Yllka Kuqi.

Këngëtarja, e cila shquhet për stilin dhe zërin e veçantë, këtë të diel të 20 janarit po e kalon e rrethuar me familjarët e saj, shkruan rtv21.tv

Kjo shihet nga një imazh, të cilin këngëtarja e hodhi në instagram për 103 mijë ndjekësit e saj.

“A thu” është projekti i fundit i Yllka Kuqit, i cili u realizua në tetor të vitit të kaluar./21Media