Yllka mjaft aktive

Yllka mjaft aktive

Me flokë të lëshuara dhe me fustan të zi, të ngjitur për trupi ajo duket për mrekulli. Është fjala për këngëtaren e njohur kosovare, Yllka Kuqin, e cila edhe kësaj radhe duket shumë bukur, shkruan rtv21.tv

Kjo shihet nga imazhet që këngëtarja pak më parë publikoi në instagram për 117 mijë ndjekësit e saj. Në dy fotot e publikuara, Yllka po merr komente dhe pëlqime të shumta.

Projekti i fundit muzikor i Yllka Kuqit është “Po sillna”, i publikuar më 31 korrik, i cili deri tani në Youtube ka 86 mijë e 913 klikime./21Media