Dukja e Zaimina Vasjarit në të kaluar

Dukja e Zaimina Vasjarit në të kaluar

Këngëtarja Zaimina Vasjari është njëra ndër femrat më të përfolura të mediave rozë, për pamjen e saj të jashtme dhe fotografitë e ndryshme që vazhdimisht publikon, shkruan rtv21.tv

Mirëpo, nëse shikoni disa foto nga e kaluara e saj vërehen ndryshimet që i ka pësuar bukuroshja ndër vite.

Bionde, brune, zeshkane me flokë të gjatë,  të rruara, e stile të ndryshme mund ta shihni Zaiminën në fotot më poshtë të cilat janë bërë vite më parë./21Media

1218859043-Zajmina-21218859146-Zajmina-3
zajmina_vasjari__galsh_bT8GETKc.sizedZajmina-Vasjari

12