A janë pajtuar Gigi Hadid dhe Zayn Malik?

A janë pajtuar Gigi Hadid dhe Zayn Malik?

Modelja e njohur, Gig Hadid dhe këngëtari Zayn Malik i shkëputën marrëdhëniet pas më shumë se dy vitesh lidhje, e që më pas u panë duke u puthur në rrugët e New York, shkruan revista people.

Dhe të martën, Hadid ndau një foto të ëmbël në historinë e saj në Instagram pasi mori pjesë në premierën 8 të Oqeanit.  Edhe pse fytyra e Malikut ishte e fshehur në imazh, flokët e zbardhura dhe tatuazhet ishin lehtësisht të dallueshme.

“Pas festës”, ka shkruar modelja krahas fotos, duke shtuar karaktere vizatimor dhe një zemër të vogël të verdhë.