Filmi do të publikohet më 28 qershor

Filmi do të publikohet më 28 qershor

Është publikuar paralajmërimi i pjesës së tretë të filmit horror, “Annabelle”.

Përmes këtij paralajmërimi është zbuluar se filmi do të mbajë emrin “Annabelle Comes Home”, përcjell rtv21.tv

Kukulla e pushtuar nga shpirtrat e ligë sillet në shtëpi nga dy hulumtuesit, Ed dhe Lorriane Warren.

“Annabelle comes home” pritet të dal në kinematë botërore më 28 qershor./21Media