"Maria" do të lansohet nesër

“Maria” do të lansohet nesër

Këngëtarja e njohur shqiptare, Tuna dhe Seven Saraqi nesër do të publikojnë këngën e tyre.

“Maria” publikohet më 12 tetor në orën 17:00, shkruan rtv21.tv

Këtë njoftim e ka bërë të ditur Seven Saraqi përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

View this post on Instagram

Neser… #Maria 17:00

A post shared by Seven (@7saraci) on

Në videoklipin e kësaj kënge Tuna ka bashkëpunuar me me stilisten e njohur Nange Magro, e cila është edhe stilistja e këngëtares së njohur botërore, Madonës.

Ky është bashkëpunimi i parë i artistëve dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./21Media