Ndryshimi drastik i aktores

Ndryshimi drastik i aktores

“Peng i dashurisë”, serialii cili po transmetohet në ekranin e RTV21 është njëri ndër serialet më të shikuara brenda dhe jashtë kufijve të Turqisë.

Pjesë e këtij seriali janë akotrët më të  pëlqyer në Turqi. Ajo që po rrëmben vëmendje me rolin e saj të “Zehras” është Hazal Subasi, shkruan rtv21.tv

23 vjeçarja për të qëndruar afër atyre që e pëlqejnë tregohet mjaft aktive në rrjetet sociale. Por, me fotografitë e fundit të publikuara ajo i ka habitur të gjithë me ndryshimin e saj.

Hazal në këto imazhe shfaqet shfaqet me balluke me të cilat duket mjaft joshëse.

Në vitin 2015, ajo ishte zgjedhur e treta në konkursin Miss Turkey. Po këtë vit kishte filluar të merrej me aktrim, e që nga ajo kohë fansat e saj e përcjellin me shumë dashuri punën e saj. Bukuroshja ishte në lidhje 2-vjeçare me aktorin e këtij seriali, Erkan Meriç, i njohur si “Omeri”. Lidhja e tyre mori fund në prill të vitit 2019. /21Media