Çka po ndodh me Dua Lipën?

Çka po ndodh me Dua Lipën?

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka habitur të gjithë me vendimin e saj të fundit, që e ka marrë para tri ditësh.

Dua në Instagram ku numëron 35 milionë ndjekës ka larguar të gjitha fotografitë, e bashkë me to ka fshirë edhe fotografinë e profilit.

Përveç Instagramit, Dua edhe në rrjetin social Twitter ka fshirë të gjitha fotografitë.  Mirëpo ende nuk po dihet arsyeja se çfarë është duket ndodhur me Duan.

“Swan Song” është projekti i fundit muzikor i Dua Lipës që është publikuar më 24 janar dhe që deri më tani numëron mbi 52 milionë klikime në kanalin Youtube. “Swan Song” është kolonë zanore e filmit “Alita: Battle Angel” që është lansuar këtë vit./21Media