Rasti po hetohet

Rasti po hetohet

Një person nga Gjilani është raportuar i zhdukur. Sipas policisë, viktima kishte ardhur në pushim nga Gjermania.

“Me datën 27.12.2019 ankuesi mashkull K/Shqiptar ka raportuar se vëllai i tij viktima mashkull K/Shqiptar ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij. Sipas ankuesit viktima kishte ardhur në pushim nga Gjermania.”, thuhet në njoftimin e policisë.

Rasti vazhdon të hetohet./21Media