Babai raporton rastin

Babai raporton rastin

Një vajzë nga Klina e Pejës është raportuar si e zhdukur në polici.

Rastin e ka raportuar babai i vajzës duke thënë se nuk di gjë për vendodhjen e saj që nga e premtja.

“Një mashkull K/Shqiptar ka raportuar se vajza e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj”, ka bërë të ditur policia.

Ajo ishte larguar nga shtëpia më 24 janar rreth orës 14:30.

Sipas policisë rasti është duke u hetuar./21Media