Reali ka qenë i interesuar për të

Reali ka qenë i interesuar për të

Trajneri i Realit, Zinedine Zidane nuk ka hequr dorë nga transferimi i mesfushorit të Manchester United, Paul Pogba.

Pavarësisht që afati kalimtar është mbyllur, tekniku francez do të mbetet në kontakt me Pogban.

Gjatë tërë verës Reali ka qenë i interesuar për francezin dhe francezi ka pasur dëshirë për t’u transferuar në “Old Trafford”.

Sipas mediave angleze, Pogba ka pëlqyer një postim që thoshte: “Të lutëm Pogba, eja në Madrid.”

Reali pritet të bëjë ofertën e ardhshme në afatin e janarit.