Rasti ka ndodhur dje

Rasti ka ndodhur dje

Një burrë nga Komuna e Drenasit, ka raportuar në Policinë e Kosovës se dje në rrethana ende të panjohura, garazha e tij është përfshirë nga zjarri.

Sipas raportit të Policisë, në këtë objekt gjindej një veturë, një traktor dhe disa pajisje pune.

Tutje është bërë e ditur se në vendngjarje zjarrfikësit kanë lokalizuar zjarrin. /21Media