Largohen banorët

Largohen banorët

Një ndërtesë shumëkatëshe sot është përfshirë në zjarr në lagjen e ‘Muhagjerëve” në Prishtinë.

Sipas pamjeve ndërtesa është duke u djegur në kulmin e saj.

Në vendin e ngjarjes kanë dalur edhe zjarrfikësit dhe policia.

Ende nuk dihen shkaqet e shpërthimit të këtij zjarri. /21Media