Zyrtare: Shkarkohet trajneri i Spanjës

Vetëm një ditë na ndan nga fillimi i Botërorit “Rusia 2018”, dhe kombëtraja e Spanjës është e alarmuar Julen Lopetegui dhe presidenti i Federatës së Spanjës, Luis Rubiales kanë mbajtur një konferencë për media nga … Continue reading Zyrtare: Shkarkohet trajneri i Spanjës