“Gati për të dhënë gjithçka..."

“Gati për të dhënë gjithçka…”

Shqiptari i Liverpoolit, Xherdan Shairi, nesër do ta shijojë finalen e tij të dytë në karrierë në Ligën e Kampionëve.

Liverpooli dhe Tottenhami do të ndeshën nesër në mbrëmje në Madrid në finalen e Ligës së Kampionëve.

“Gati për të dhënë gjithçka për ta sjellë në shtëpi kupën”, ka shkruar Shaqiri në Facebook, i cili pak vite më parë e ka fituar kupën e Ligës së Kampionëve me Bayerinin.

Liverpooli dhe Tottenhami do të ndeshën nesër nga ora 21:00.