Bale nuk ka luajtur në ndeshjen e fundit për shkak të një lëndimi

Bale nuk ka luajtur në ndeshjen e fundit për shkak të një lëndimi

Agjenti i Gareth Bale, Jonathan Barnett ka thënë se uellsiani do të qëndrojë në “Santiago Bernabeu”.

Bale nuk ka luajtur në ndeshjen e fundit për shkak të një lëndimi dhe nuk do të luaj sot kundër Leganes.

Kjo mungesë e tij ka bërë që shumë njerëz të thonë se uellsiani dëshiron largimin.

Mirpëo, agjenti i tij nuk është i këtij mendimi duke thënë se klienti i tij është i lumtur dhe nuk e ka plan të largohet.

Gareth është i lumtur që luan në Madrid. Mos besoni çdo gjë që dëgjoni”, deklaroi ai.

Reali sot do të luaj kundër Leganes, ndeshje që zhvillohet në “Santiago Bernabeu” dhe fillon në ora 21:15.