Ende e paqartë e ardhmja e Neymarit

Ende e paqartë e ardhmja e Neymarit

Barcelona duket se nuk do të bëjë ndonjë ofertë tjetër për yllin e PSG-së, Neymar.

PSG ka refuzuar ofertën prej 130 milionë paundësh, dhe Ivan Rakitic, Jean –Clair Todibo dhe Dembele si huazim.

Edhe pse Barcelona është duke shpresuar që Neymar t’i bashkohet skuadrës, ata duket se janë të vendosur se nuk do të bëjnë ndonjë ofertë të re.