Futbollistët nuk janë të dëshiruar nga trajneri Maurizio Sarri

Futbollistët nuk janë të dëshiruar nga trajneri Maurizio Sarri

Bayern Munich janë duke shpresuar t’i transferojnë dy lojtarët e Juventusit para se të mbyllet afati kalimtar këtë të hënë.

“Bavarëzet”, janë të interesuar për sulmuesin, Mario Mandzukiq dhe mesfushorin Emre Can.

Të dy lojtarët nuk janë të dëshiruar nga trajneri, Maurizio Sarri dhe po shpresojnë të largohen para se të mbyllet afati kalimtar.

Për të dy lojtarët ka pasur interesim edhe Barcelona.