​Ceremonia e Topit të Artë

Edicioni i 66-të i Topit të Artë që jepet nga “France Football” zhvillohet sonte në Théâtre du Châtelet, në Paris.
Sonte do të ndahen trofetë për lojtarin më të mirë, lojtaren më të mirë, portierin më të mirë, lojtarin më të mirë të ri dhe çmim Socrates.
Nga ajo që ka treguar sezonin e kaluar në fushë, favoriti kryesor është sulmuesi francez i Real Madridit, Karim Benzema, por ceremoninë e plotë LIVE mund ta ndiqni në linkun e më poshtëm:
https://live.shoot-yalla.tv/live/9222/0/fifa-ballon-or-2022-vs-fifa-ballon-or-2022/?fbclid=IwAR1N9scCkgwDn3Swz8onaxA5maKR-SUeKMUiJrw6MXNx3amqxNXxJXyIH3k

Back to top button