Kontrata e Balotellit me Olympique Marseille skadoi këtë verë

Kontrata e Balotellit me Olympique Marseille skadoi këtë verë

Flamengo ka filluar të interesohet për sulmuesin italian, Mario Balotelli.

Ish-sulmuesi i Manchester Cityt dhe AC Milanit, është i lirë pasi kontrata e tij me Olympique Marseille skadoi këtë verë.

Balotelli ka dështuar të gjejë një klub të ri dhe Flamengo i ka ofruar mundësinë për t’u transferuar në Brazil, transmeton KosovaPress. 28-vjeçari është i kërkuar edhe nga Hellas Verona.