Ryan Reynolds dhe Blake Lively njihen si një prej çifteve më të mirë në skenën e showbizit dhe tashmë janë bërë prind të dy fëmijëve

Ryan Reynolds dhe Blake Lively njihen si një prej çifteve më të mirë në skenën e showbizit dhe tashmë janë bërë prind të dy fëmijëve

Vajzat e tyre janë parë shumë pak në publik që nga debutimi i tyre në dhjetor. Kaçurrelja 2 vjeçare, James, dhe motra e saj 10 muajshe Ines janë parë në krahët e prindërve të tyre në aeroportin e Torontos, një ditë pasi nëna e tyre kishte festuar 30 vjetorin e lindjes.

Lively gjendej në kryeqytetin kanadez për të vazhduar filmimet e filmit të saj më të ri “A simple favour”, në krah me aktoren Anna Kendrick.

Çifti ka thënë se koha e kaluar me familje është koha më e çmuar për ta, prandaj ata mundohen që kur kanë kohën e xhirimeve, t’i kenë në kohë të ndryshme.