Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

​Fituesi i Europa Ligës vendoset me penallti

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Kanë përfunduar edhe 15 minutat e dyta të vazhdimeve të ndeshjes finale të Ligës së Evropës ndërmjet Manchester Unitedit dhe Villrrealit.

Rezultati pas 90 minutave ishte 1-1 me golat e realizuara nga Moreno për skuadrën spanjolle dhe Cavani për atë angleze, kurse pas 30 minutave vazhdime rezultati nuk ndryshoi.

Fituesi i këtij kompeticioni do të vendoset pas ekzekutimit të penalltive.