Anëtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Gani Geci ka bërë të ditur se është intervistuar nga Gjykata Speciale për 20 orë.

Këtë e bëri të ditur përmes një videos të publikuar në Facebook.

“Nga dëshmia ime mund të frigohen ata që kërkuan komunikatën numër 59 dhe ata që dhanë urdhër të vriten Bekim Kastrati dhe Besim Dajaku”, ka thënë ndër të tjera Geci. /21Media