Argjentinasi se nuk është në projektin e kubit

Argjentinasi se nuk është në projektin e kubit

Interi ka bërë kërkesën e fundit për sulmuesin, Mauro Icardi.

Gjiganti italian po kërkon Paulo Dybalen si shkëmbim ose të paguajë 70 milionë euro.

Dje klubi i ka treguar argjentinasit se nuk është në projektin e kubit dhe ka mundësi që “Zonja e Vjetër”, ta blejë para se te mbyllet afati kalimtar.

Interi ka arritur marrëveshje me sulmuesin e Manchester Cityt dhe po mundohet ta shesë sa me shpejtë Icardin.

Mediat italiane thonë se në ditët e ardhshme do të kuptohet përgjigja e kampionëve të Italisë.