Futbollisti po kërkohet edhe nga dy ekipe tjera

Futbollisti po kërkohet edhe nga dy ekipe tjera

Juventusi ka hyrë në garë për sulmuesin e Barcelonës, Philippe Coutinho.

Barcelona është duke u munduar ta shesë brazilianin, ngase dëshiron të rregullojë bilancin pas blerjes së Frenike De Jongut dhe Antoine Greizmannit.

Sarri po i nevojitet braziliani, sepse do të ishte një lojtarë kyç për formacionin 4-3-3.

Për Coutinhon pos “Zonjës së vjetër” janë të interesuar Bayerni dhe PSG.