​Kalojnë 25 minuta lojë në “Fadil Vokrri”, s’ka gola mes Ballkanit e Sivasporit

Kanë kaluar 25 minuta lojë në ndeshjen ndërmjet Ballkani dhe Sivasporit, ndeshje e vlefshme për grupin G të Ligës së Konferencës.
Rezultati mbetet i pa ndryshuar, pa gola dhe pa raste të mira për shënim nga asnjëra palë.
Edhe fusha jo në gjendje të mirë për shkak të reshjeve të shiut e ka ulur intensitetin dhe kualitetin e lojës fushë.
Përmes kundërsulmeve Ballkani iu është ofruar portës kundërshtare në dy raste, por nuk i konkretizuan ato.

Back to top button