​Kalojnë 30 minuta lojë në “Fadil Vokrri”, dominon Ballkani, ky është rezultati

Kanë kaluar 30 minuta lojë në stadiumin “Fadil Vokrri”, aty ku po ballafaqohen Ballkani dhe Shkupi në ndeshjen e dytë të play off it të Ligës së Konferencës.

Ndeshja po dominohet nga skuadra kosovare, por që ende nuk është shënuar asnjë gol.

Kujtojmë se nga minuta e tretë, Shkupi ka mbetur me një lojtar më pak në fushë.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button