Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

​Kamenica bëhet me kinema 3D

1 min read

 

Pas shumë vitesh pa aktivitet kinematografik, komuna e Kamenicës bëhet me kinema 3D.

Lajmi është bërë i ditur nga kryetari i Kamenicës, Qëndron Kastrati.

“Tanimë fëmijët e Kamenicës do të rriten si bashkëmoshatarët e tyre duke parë filmat që shfaqen në kinematë botërore me teknologjinë më të re. Javën e kaluar u shfaq filmi i parë për një grup nxënësish dhe së shpejti do të fillojë programi i rregullt i filmave. Falënderoj drejtorin Arianit Ibrahimi për angazhimin që kjo të realizohet”, ka shkruar Kastrati në Facebook./21Media