Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

​Mbyllet pjesa e parë, Kosova në disavantazh ndaj Suedisë

1 min read

 

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Suedisë dhe Kosovës e cila po zhvillohet në stadiumin “Friend Arena” në Suedi.

“Dardanët” janë duke pësuar humbje me rezultat minimal 1-0 që nga minuta e 29’ kur mesfushori Forsberg shënoi nga pika e bardhë.

Brenda pjesës së parë Kosova ka marr tre kartonë të verdhe pasi janë ndëshkuar Hadërgjonaj, Aliti dhe Loshaj.