Milani dhe Interi janë të interesuar për të

Milani dhe Interi janë të interesuar për të

Luka Modriç nuk ka dëshirë që të largohet këtë verë nga Real Madridi.

Trajneri i Realit, Zinedine Zidane është duke u munduar të shesë disa lojtarë dhe ka pasur disa spekulime që njëri nga ta është edhe kroati.

Milani dhe Interi janë të interesuar për të dhe ka pasur disa sugjerime që të shkëmbehet me Neymar.