​Moti i ligë, reshjet dhe përmbytjet anulojnë festimet në Vlorë

Reshjet e shiut shfaqin problemet e para në rrugët e Vlorës.  Problematike si gjithmonë janë akset që lidhin bulevardin ‘Ismail Qemali’ me rrugën ‘Transballkanike’.
Më problematike prej tyre zona e ‘Albano’ dhe ‘Romina’. Ndërkohë shiu vijon me intensitet të lartë./oranews

Back to top button