Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

​Ndalohet qarkullimi i automjeteve në Gërmi

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Komuna e Prishtina ka marrë vendim për ndalimin e qarkullimit të automjeteve në parkun e Gërmisë.

Ky vendim do vlen për 1 Majin, Ditën e Punëtorëve.

Në urdhëresën e publikuar nga Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, thuhet se do të lejohen vetëm automjetet e Policisë së Kosovës, KFOR-it, të EULEX-it, të ndërmarrjes “Hortikultura”, të KRM “Pastrimi” dhe të Drejtorisë së Inspeksionit dhe automjeteve emergjente./21Media

 

Urdhëresë për ndalimin e qarkullimit të automjeteve në Germi

Posted by Komuna e Prishtinës on Friday, 30 April 2021