​Ngjarjet e datës 13 janar

 

 

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, mban konferencë për medie. (Selia Qendrore e AAK-së, ora 13:00)

Oda e Hotelierisë dhe Turizmit të Kosovës, mban konferencë të jashtëzakonshme. ( Te Rilindja, Kati I-rë, zyrat 106/107, ora 13:00).

Back to top button