​Ngjarjet e paralajmëruara për sot

​Ngjarjet e paralajmëruara për sot

“Besa për Kosovën: Diaspora në ndihmë atdheut gjatë COVID-19”, nisin 400 pako me produkte ushqimore dhe higjienike në Komunën e Kamenicës. (Nisja nga Veterniku bëhet në ora 09:00, arritja ne Kamenicë Vendi: Palestra Sportive, Kamenicë, ora 11:00)

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka, mban konferencë për shtyp lidhur me zhvillimet e fundit rreth pandemisë COVID-19. (“Shtëpinë e Bardhë”, ora 11:00)