Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

​Ngjarjet e datës 5 dhjetor 2021

1 min read

 

MKRS dhe zyra e UNICEF-it në Kosovë shënojnë Ditës Ndërkombëtare të Vullnetarizmit në Kosovë, me moton “Volunteer Now For Our Common Future”. (Galeria Kombëtare e Kosovës, ora 11:30)

Artpolis – Qendra për Art dhe Komunitet realizon performancën artistike dhe marshin “BOLL MA – Asnjë grua e vajzë më pak, asnjë vdekje më shumë”. (Pllatoja e sheshit “Zahir Pajaziti”, ora 12:00).