Nuhiu siguroi fitoren e skuadrës së tij

Nuhiu siguroi fitoren e skuadrës së tij

Atdhe Nuhiu ka shënuar golin e fundit në ndeshje për Sheffieldin ndaj Charlton Athletic e që njëherësh ishte final i takimit për 3:1.

Ishte fundi i ndeshjes kur Nuhiu realizoi gol, kështu duke ia siguruar fitoren skuadrës së tij me epërsi të dyfishtë.

Derisa dy golat tjerë për skuadrën e kosovarit i realizoi Steven Fletcher (17’) dhe (79’).

Kurse për vendësit shënoi Macauley Bonne (26’).