“Të Kuqtë” kanë humbur ndeshjet me Borussia Dortmundin dhe Sevillen

“Të Kuqtë” kanë humbur ndeshjet me Borussia Dortmundin dhe Sevillen

Sulmuesi i Liverpoolit, Divock Origi, insiston se nuk ka asnjë arsye për t’u shqetësuar për rezultatet e dobëta në miqësoret.

“Të Kuqtë” kanë humbur ndeshjet me Borussia Dortmundin dhe Sevillen që prej kohës kur ka arritur në Amerikë.

Është vetëm një hap në përgatitjet para-sezonale, luajtëm kundër një ekipi të mirë si Sevilla dhe provuam të bëjë sa më shumë. Mendoj se kemi bërë shumë gjëra të mira. Ne duhet vetëm të vazhdojmë përpara. Fizikisht jemi duke pasur më shumë minuta në këmbë, mendoj se duhet të punojmë në disa gjera”, deklaroi ai.