​Osmani pret në takim përfaqësuesit politikë nga Lugina e Preshevës

Presidentja Vjosa Osmani sot ka pritur në takim liderët institucionalë dhe përfaqësuesit politikë nga Lugina e Preshevës.
Në këtë takim ishin deputeti shqiptar në Parlamentin e Serbisë, Shaip Kamberi, kryetari i Preshevës, Shqiprim Arifi, ai i Bujanocit Nagip Arifi dhe kryetari i Këshillit Kombëtar Shqiptar, Ragmi Mustafi.
Mediat janë lejuar të marrin pamje vetëm në fillim të takimit./21Media

Back to top button