Perez këmbëngul se klubi nuk është i interesuar për nënshkrimin e Mbappe dhe Neymar

Perez këmbëngul se klubi nuk është i interesuar për nënshkrimin e Mbappe dhe Neymar

Presidenti i klubit madrilen, ka pohuar se ata nuk janë të interesuar për të nënshkruar me dyshen e PSG-së.

Florentino Perez këmbëngul se klubi nuk është i interesuar për nënshkrimin e Kylian Mbappe dhe Neymar, duke hedhur poshtë zërat për një transferim të mundshëm të dyshes në Madrid.

Klubi pritet të rindërtohet, me lojtar të ri, pasi Zinedine Zidane ka kërkuar një gjë të tillë.

Kujtojmë që Real Madridi përfundoi i treti në La Liga këtë sezon.