Gjiganti francez, Paris Saint-Germain janë në bisedime me Chelsean për Tiemoue Bakayoko.

Ky i fundit ishte pjesë e Monakos në formë huazimi sezonin e fundit.

Bisedimet janë duke vazhduar mes dy klubeve, dhe Parisi do ta bëjë të ditur nëse do vendosin ta marrin lojtarin në formë huazimi apo do e blejnë kartonin e tij.