Barcelona i ka ofruar  plus 40 milionë euro

Barcelona i ka ofruar  plus 40 milionë euro

PSG ka refuzuar ofertën e çmendur që i ka bërë ekipi katalunas.

Barcelona i ka ofruar Philippe Coutinho dhe Ousmane Dembele plus 40 milionë euro për kapitenin e Brazilit.

Por, oferta menjëherë është refuzuar nga kampionët e Francës.

PSG ka kërkuar nga Barcelona 300 milionë euro për ta rikthyer në ekip futbollistin brazilian.