Shqipëria sonte në “Arena” kërkon fitoren e dytë radhazi në Ligën e Kombeve.

Pas fitores si mysafir kundër Bjellorusisë, ‘viktima’ e radhës pritet të jetë Lituania.

Ndeshja zhvillohet nga ora 20:45 dhe këto janë formacionet e të dyja kombëtareve: