Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

​Reagon Pacolli: Kosova e ka Presidentin e saj Kushtetues

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Behgjet Pacolli ka reaguar ndaj përfoljes së tij si kandidat i mundshëm për president të vendit.

Lideri i AKR-së përmes një statusi të shkurtër ka thënë se Kosova e ka Presidentin e saj kushtetues dhe se çdo variant tjetër mbetët vetëm dëshirë por kurrsesi realitet

“Kosova e ka Presidentin e saj kushtetues. Çdo variant tjetër mbetët vetëm dëshirë por kurrsesi realitet”, ka shkruar Pacolli.

Më herët këshilltari i tij, Naim Murseli tha se AKR-ja po kërkon kandidaturën e tij për president.