Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

​Romano zbulon dy blerje të reja nga Barcelona

1 min read

Barcelona tashmë ka nisur të mendojë për sezonin e ardhshëm dhe ka hyrë fuqishmë në tregun e lojtarëve për të përforcuar radhët e skuadrës.

Trajneri Xavi Hernandez ka kërkuar emra të rinj nga drejtuesit e klubit derisa ditë më parë u pajtuar me shitjen e brazilianit Philippe Coutinho që kaloi te Aston Villa.

Tani, gazetari i njohur Fabrizio Romano ka raportuar se klubi katalanas ka arritur marrëveshje edhe me lojtarin e Chelseat Anrdeas Christensen si dhe mesfushorin e Milanit Frank Kessie.

Për Christensen ka folur edhe trajneri i Chelseat Thomas Tuchel i cili shkurtimisht ka thënë “Po, ne po e humbi atë”.