Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

​Shqiptarët e Malit të Zi me dy lista zgjedhore synojnë tri mandate

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Deklaratë e Nazif Cungut

Kalojmë me informacione tjera në Mal të Zi, ku shqiptarët në këtë vend fqinj janë bashkuar në dy lista zgjedhore dhe në zgjedhjet e ardhshme hyjnë për t’i fituar tri mandate në Kuvend. Lihdur me këtë ndjekim deklaratën e kryetarit të Forcës së Re Demokratike në Mal të Zi, Nazif Cungu./21Media