​Sterlig potencial për të fituar Topin e Artë në të ardhmen

​Sterlig potencial për të fituar Topin e Artë në të ardhmen

Sulmuesi i Manchester Cityt, Raheem Sterling është ende në radarin e Real Madridit.

Sipas mediave spanjolle, “Los Blancos”, kanë interesim të madh për anglezin.

Sterling është në formë të mirë këtë sezon dhe shumë njerëz po e shohin potencial për të fituar Topin e Artë në të ardhmen.

Disa spekulime thonë që gjiganti spanjoll do të fillojë negociatat në vitin 2020.